Janis Palulis

EESTI KUNST

 Jānis Paļulis – collection

Elegance of nature”

Born and rise in Latvia 28 years old award winning nature photographer. Main genres Landscape, Astrophotography, Nature.
 
About photo series Mighty beauty in Latvia – I show how beautiful and powerful is nature, from the smallest micro world to wide galaxies.

EESTI KUNST

 Renel Õuemets – RenelyARTkollektsioon
“Tujumaastikud”

Nii nagu minu nimigi- Renel ( kuigi kasutan Renely), võib olla veidi segadust tekitav, olen mina ka üks paras frukt. Kunstiga olen tegelenud nii kaua kui mäletan. Väikesest peale juba käisin kunstiringis ja hiljem sain ka ühelt Eesti maalikunstnikult väljaõpet traditsionaalsete maalitehnikate alal. Üldiselt olen lõuendile või seinale värviga plätserdaja.
 
Kuid viimastel aastatel teen rohkem digitaalseid maalinguid. Sellest sündis ka kollektsioon ‘“Tujumaastikud”. Mul oli tunne, et pean ennast teistmoodi proovile panema. Seega hakkasin lihtsalt joonistama ja välja tulid nad sellised. Igal pildil oma tunne ja lugu. Kuid neid lugusid ma sulle ette ei ütle. Jätan interpretatsiooni sinu enda kanda. Siis sul tekib oma side pildiga ja ta saab sulle kalliks.

Jānis Paļulis collection